Znajdź najepszy dla Ciebie kurs językowy
spośród 2000 szkół w polsce
Langzie krok po kroku
Choć poruszanie się po Langzie jest ultra-proste, poniżej prezentujemy 4 proste kroki, które dzielą Cię od znalezienia najlepszego i najwłaściwszego kursu językowego dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Krok #1: znajdź szkołę

Swoją przygodę z nauką zaczynasz od wybrania języka oraz miejsca, w którym chcesz się uczyć. Langzie to perfekcyjna i nowoczesna wyszukiwarka, która pokaże Ci najbardziej trafne wyniki na liście lub mapie. Możesz sortować je, np. według najlepszych ocen lub kierując się ceną kursu.

Krok #2: poznaj szkołę oraz ofertę 
Gdy znalazłeś już szkołę oferującą kurs, który Cię zainteresował, zapoznaj się z jej opisem, zwracając uwagę na doświadczenie lektorów, lokalizację, opis samej szkoły, a przede wszystkim - ofertę.
W Langzie analizujemy każdy kurs za pomocą dokładnie tych samych parametrów, abyś w łatwy sposób mógł porównać ofertę w różnych szkołach.
Zachęcamy Cię również do zapoznania się z naszymi artykułami, w których wskazujemy,
na co należy zwracać uwagę podczas wyboru właściwej szkoły.

Krok #3: posłuchaj ocen

Kluczowym elementem Langzie są oceny studentów, którzy osobiście uczęszczali do szkoły na dany kurs. To dzięki systemowi ocen możesz dowiedzieć się z “pierwszej ręki” wszystkiego o kursach i szkołach. Każda opinia jest skrupulatnie moderowana przez moderatora Langzie.

Ps. Ty również możesz wystawić laurkę swojej szkole :-).

Krok #4: skontaktuj się
Znalazłeś interesujący Cię kurs? Pora na kontakt ze szkołą.
Wszystkie dane kontaktowe podane są "jak na tacy".
Jeśli wolisz odwiedzić placówkę osobiście, nasze mapy pokażą Ci drogę.