Kontakt ze szkołą
W przypadku kontaktu ze szkołą powołaj się na Langzie.
http://www.topenglish.com.pl/pl/
bielskoszkola@topenglish.com.pl
33 819 38 33

TOP English School

Bielsko-Biała Orzeszkowej 42 A

O szkole

Top English School powstała w 1999 roku. Jej historia sięga jednak kilku lat wstecz, kiedy to założyciele Szkoły podróżowali po Stanach Zjednoczonych, gdzie jako ludzie aktywni, próbowali znaleźć sposób na opanowanie języka szybko i skutecznie. Mając stosunkowo niewiele czasu na tradycyjną formę nauki dostrzegali minusy metod nauczania pełnych nieciekawych czytanek, sztucznych dialogów, żmudnych ć...
Top English School powstała w 1999 roku. Jej historia sięga jednak kilku lat wstecz, kiedy to założyciele Szkoły podróżowali po Stanach Zjednoczonych, gdzie jako ludzie aktywni, próbowali znaleźć sposób na opanowanie języka szybko i skutecznie. Mając stosunkowo niewiele czasu na tradycyjną formę nauki dostrzegali minusy metod nauczania pełnych nieciekawych czytanek, sztucznych dialogów, żmudnych ćwiczeń i przesiadywania nad pracami domowymi.

Jednocześnie, podobnie jak wielu Polaków przebywających za granicą dostrzegli, że najwięcej przydatnych słów i konstrukcji językowych zapamiętują nie z czytanek i dialogów, ale z rozmów: tych prowadzonych i tych zasłyszanych. Nauka w sposób bezpośredni okazała się dawać satysfakcję nieporównywalną z tą osiąganą na tradycyjnych kursach. Słówka wpadały i przypominały się same w trakcie rozmowy - niekontrolowanie i spontanicznie, a odruchowe śledzenie wypowiedzi rozmówcy narzucało odpowiedni czas gramatyczny i strukturę wypowiedzi.

Na tym właśnie zasadniczo polega metoda bezpośrednia. Człowiek wrzucony na "głęboką wodę" bez możliwości wspierania się językiem polskim, bez czasu na przeanalizowanie po polsku tego co słyszy i tego co ma powiedzieć, zaczyna się uczyć odruchowo i z kontekstu. Dopiero z czasem powraca do słów, które poznał, sprawdza ich pisownię i uczy się identyfikować ją z wymową. Kolejnym krokiem staje się poznanie zasad rządzących gramatyką języka, której praktyczne zastosowanie poznał równolegle z poznawaniem słownictwa.

W roku 1999 Top English School rozpoczęła ekspansywny rozwój i wkrótce stała się największą szkołą w Polsce uczącą metodą bezpośrednią. Nasze twórcze podejście, a przede wszystkim poczucie odpowiedzialności za jakość nauczania doprowadziły nas do stworzenia unikalnego programu nauczania wykorzystującego metodę bezpośrednią, pozwalającego na osiąganie znakomitych rezultatów szkoleniowych.

Oferowane kursy

Kurs Ogólny TOP English School

Kurs dla dorosłych i młodzieży Standard

J.Angielski

Kurs Dla dzieci TOP English School

Kurs dla dzieci Standard

J.Angielski

Kurs Egzaminacyjny TOP English School

Kurs FCE,

J.Angielski

Kurs Egzaminy państwowe (matura, gimnazjalne) TOP English School

Kurs maturalny

J.Angielski

Kurs Biznesowy TOP English School

Kurs biznesowy

J.Angielski

Opinie

Ta szkoła nie posiada jeszcze żadnej opinii.

A czy Ty chodziłeś do tej szkoły?

Inne szkoły w tej okolicy

Bielsko-Biała , Zofii Kossak-Szczuckiej 19
7 kursów
od 13,54 zł / 45 minut
Bielsko-Biała , Doliny Miętusiej 5
7 kursów
od 13,54 zł / 45 minut
Bielsko-Biała , Jeżynowa 3
7 kursów
od 13,54 zł / 45 minut