Kontakt ze szkołą
W przypadku kontaktu ze szkołą powołaj się na Langzie.
http://www.vivalavida.com.pl
info@vivalavida.com.pl
515 817 263

Viva la vida

Sopot Armii Krajowej 110

O szkole

Szkoła językowa Viva la vida została stworzona z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Zajęcia w naszej szkole odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, zawsze w kameralnym gronie, sprzyjającym nauce. Dzięki dostosowaniu przebiegu zajęć do potrzeb naszych kursantów, nauka w Viva la vida to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przyjazna i bezstresowa atmosfera sprawia, że...
Szkoła językowa Viva la vida została stworzona z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Zajęcia w naszej szkole odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, zawsze w kameralnym gronie, sprzyjającym nauce. Dzięki dostosowaniu przebiegu zajęć do potrzeb naszych kursantów, nauka w Viva la vida to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przyjazna i bezstresowa atmosfera sprawia, że uczysz się języka szybciej niż byś się tego spodziewał.
Naszym priorytetem jest komunikacja, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone były w języku hiszpańskim.
Vivalavida to wszystko czego potrzebujesz do nauki języka jak i poznania zwyczajów i kultury półwyspu iberyjskiego i krajów hiszpańskojęzycznych.
Serdecznie zapraszamy!

Oferowane kursy

Kurs Indywidualny Viva la vida

Kursy ogólne

J.Hiszpański

Program dostosowany w 100% do potrzeb i wymagań ucznia. Ustalany razem z kursantem na podstawie efektów, które chce osiągnąć (koncentracja na mówieniu, słownictwie, gramatyce). Całkowita uwaga nauczyciela poświęcona uczniowi i jego postępom w nauce. Kursy od poziomu A1-C2.
W celu poznania wszystkich opcji tworzenia kursu, wymiaru czasowego i szczegółowego cennika zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kurs Indywidualny Viva la vida

Kursy dla dzieci

J.Hiszpański

Jak wiadomo najlepiej przyswajamy wiedzę w najmłodszych latach, kiedy to jesteśmy ciekawi, każdego szczegółu. Dlatego też nie czekaj i już teraz zapisz swoje pociechy na kurs! Lekcje prowadzone są w małych grupach, przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. Zajęcia trwają 30 min, aby skupić całą uwagę dzieci na poznawanym materiale (4-6lat). Dla dzieci (6-8lat) zajęcia trwają 45min. Jest to idealny wstęp do świata hiszpańskiego, który sprawia, że dzieci uczą się poprzez zabawę.
Kurs Indywidualny Viva la vida

Kursy animacyjne

J.Hiszpański

Idealne dla animatorów czasu wolnego lub osób, które myślą o rozpoczęciu pracy w tym fascynującym zawodzie.

Zajęcia prowadzone przez animatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej. Podczas kursu poznasz zarówno specjalistyczne słownictwo niezbędne do pracy w animacji, jak również wiele praktycznych porad dotyczących zachowań w resortach wakacyjnych i obowiązujących warunków pracy.

Opinie

Ta szkoła nie posiada jeszcze żadnej opinii.

A czy Ty chodziłeś do tej szkoły?

Lektorzy

Lektory pracujący w Viva la vida posiadają niezbędną pasję, ale również odpowiednie kursy oraz doświadczenie w nauczaniu. Istnieje możliwośc nauki z Native speakerem lub z osobą polskojęzyczną. Lektrzy bardzo skoncentrowani na potrzebach ucznia.

Inne szkoły w tej okolicy

Sopot , Grottgera 8A
14 kursów
od 21,33 zł / 45 minut
Sopot , dojazd do studenta
77 kursów
od 18 zł / 45 minut
Sopot , dojazd do studenta
28 kursów
od 11,70 zł / 45 minut