Szkoły językowe w Trójmieście

Trójmiasto stanowi doskonałe miejsce wypoczynkowe, które co roku przyciąga nie tylko Polaków, ale również obcokrajowców z różnych stron świata. Nic w tym dziwnego, gdyż Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nad Morzem Bałtyckim. Ze względu na obecność wielu turystów, warto dobrze znać języki obce, by w razie potrzeby nie mieć problemów z komunikacją z obcokrajowcami. W Trójmieście jest wiele szkół językowych, do których nie zaszkodzi się zapisać w celu podszkolenia w wybranym języka.

Bo angielski to podstawa!

W Trójmieście szkół językowych z językiem angielskim zdecydowanie nie brakuje. Niemal w każdej placówce można znaleźć interesujące kursy. Wystarczy jedynie znaleźć grupę na swoim poziomie, by móc szlifować swój język i poszerzać wiedzę. Szkoły języków obcych posiadają szeroką ofertę, dlatego też każdy może w nich znaleźć coś dla siebie. Język angielski w Trójmieście jest specjalnością lektorów z Profi-Lingua, British School, Szkoły Języków Europejskich Universus czy Centrum Języków Obcych – Moose.

Niemiecki warto znać

Język niemiecki to jeden z najpopularniejszych języków obcych wśród Polaków. Mieszkając w Trójmieście, na pewno warto go znać. W szkołach językowych z Trójmiasta niemiecki nauczany jest na różnych poziomach. Dzięki temu zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej biegłe w tym języku znajdą grupę zgodną ze swoim stopniem zaawansowania. Kursy języka niemieckiego prowadzone są w szkołach: Germanicus LanguageBox, Szkoła Adler, a także w Profi-Lingua.

Nauka języka francuskiego

Język francuski to jeden z najpiękniejszych języków obcych na świecie. Mimo to, że jego nauka na początku może sprawiać pewne trudności, zdecydowanie warto go poznać! W Trójmieście można odnaleźć wiele szkół, które zajmują się nauką francuskiego. Początkujący, jak i osoby, które znają już pewne podstawy gramatyki, na pewno znajdą grupę, dopasowaną do swojego poziomu. Francuski jest specjalnością lektorów ze Szkoły Językowej Romanica, Alliance Française czy OXFORD LANGUAGE CENTRE.

Czy znasz już hiszpański?

Język hiszpański jest stosunkowo prosty w nauce i szybko wpada w ucho. Z tego powodu na pewno warto rozpocząć jego naukę, by móc poszerzać swe horyzonty. W szkołach językowych z Trójmiasta można odnaleźć wiele interesujących ofert z kursami języka hiszpańskiego. Z pomocą doświadczonych lektorów nauka nie będzie stanowić większych problemów. Kursy języka hiszpańskiego prowadzone są w La Manchy Centrum Języka Hiszpańskiego, Ośrodku Języków Romańskich Romanica czy też w Szkole Językowej Siesta.

Może również to Ciebie zaciekawi?

Kursy językowe – jakich języków najchętniej się uczymy?

Kursy językowe – jakich języków najchętniej się uczymy?

Języków obcych uczymy się już od szkoły podstawowej, jednak wiele osób nie potrafi dobrze przyswoić języka podczas zajęć szkolnych. Dlatego najchętniej kształcimy się na własną rękę, mając do wyboru wiele szkół językowych o różnych metodach nauczania. A jakie języki są najbardziej popularne w Polsce?
Czytaj artykuł
Wszystkie wpisy
Czym jest langzie?

Langzie to największa polska porównywarka szkół i kursów językowych. Z nami znajdziesz swój wymarzony kurs w swoim mieście!

Znajdź kurs
hola!
Salut :-)